2016-10-18 13:18:30

Amarok’un motoru yenilendi

Volkswagen’in pick up modeli Amarok, değişen motoru ve tamamen yenilenen iç tasarımıyla Avek Otomotiv’de

Volkswagen Ticari Araç’ın altı yıl önce satışa sunduğu, dünya çapında büyük beğeni kazanan pick up modeli Amarok, değişen üstün motoru ve tamamen yenilenen iç tasarımıyla Avek Otomotiv showroomlarında yerini aldı.

Yeni Amarok, 3 litrelik V6 motoru ile daha az yakıt tüketimi ve düşük devirlerde bile yüksek çekiş sunarken, benzersiz off-road özellikleri, yenilenen iç tasarımı, eğlence sistemleri ve 8 ileri otomatik şanzımanıyla da pick-up segmentinde benzersiz şıklık ve konfor yaşatıyor.

V6 turbo dizel motorla yüksek performans sunuyor

Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı, Yeni Amarok ile ilgili şunları söyledi: “Yeni Amarok’un en dikkat çeken özelliği son jenerasyon Volkswagen V6 motoru. Türkiye pazarında kendi segmentinde ilk olan 3 litre hacimli turbo dizel V6 motor 224 PS güç üretirken 550 Nm tork sağlıyor. V6 motor, araca hem asfalt hem de off-road koşullarında yüksek performans, düşük yakıt tüketimi ve yüksek çekiş gücü kazandırıyor. Yeni Amarok’ta sunulan otomatik şanzıman, yüksek hızlarda ekonomi sağlayan 8. vitesi sayesinde devri düşürerek hem yakıt tüketimini hem de kabin içine gelen sesi azaltıyor.” 

Yeni Amarok’u daha yakından görmek için Avek Otomotiv’in Tekstilkent – İstanbul’daki ve Çanakkale’ deki tesislerini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber Volkswagen otomobil markası için özel haberdir. volkswagenotoservis.com özel portalına gitmek için www.volkswagenotoservis.com adresine tıklayınız.

Benzer Haberler

Haber Arşivi

LPG Beyinlerini İnternetten Alın Tassarruf Edin!

Tasarruf yakıtı olarak da bilinen LPG şüphesiz ki çağımızın en önemli buluşlarından bir tanesi.. . . . 

Turbonun Araçlara Faydası

Evet, hepimiz çocukken araba yarışı oyunlarında hadi bas bas turboya bas gibi cümleler kurmuşuzdur.

Amarok’un motoru yenilendi

Volkswagen’in pick up modeli Amarok, değişen motoru ve tamamen yenilenen iç tasarımıyla Avek Otomotiv’de

İkinci El Araç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Her zaman hareketli olan ikinci el otomobil piyasası aynı zamanda aldatıcı tuzaklarla dolu bir pazar olarak da araç almayı düşünenleri tedirgin ediyor.