2016-03-21 18:22:21

İkinci El Araç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Her zaman hareketli olan ikinci el otomobil piyasası aynı zamanda aldatıcı tuzaklarla dolu bir pazar olarak da araç almayı düşünenleri tedirgin ediyor.

Sıfır araç aldığınızda aracın hiç kullanılmamış olması ve garantili olması satın alan kişilere bir güven veriyor. Fakat ikinci elde maalesef durum tam tersi.

Araçlar hakkındaki bilgilerin doğru olmama ihtimali, arızaların üstünün geçici olarak kapatılması, km vs ile oynanması gibi birçok unsuz ikinci el araç alımlarında insanları yanıltabiliyor.

Eğer tam bir otomobil uzmanı değilseniz bu durumda işi ehline bırakmak gerekiyor. Oto Expertiz alanında internetteki en büyük kaynak olan Otoekspertiz.com size bu konuda tam bir rehberlik sunuyor.

Size en yakın expertsiz firmasından tutun Araba Devrinde En İyi Şehirlerin Hangileri olduğuna kadar birçok rehber ve döküman bilgisi sunan site bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey için size kaynak sunabiliyor. 

Bizce en güzel tarafı eğer bir oto expertsiz tanıdığınız yoksa size en yakın oto ekspertiz firmalarını bulabileceğiniz Oto Ekspertiz Servisleri bölümü. Ayrıca siteye girince ikinci el araç alacak kişilerin ilginini çekecek bir çok güzel yazıda mevcut.

İkinci el araç olmak riskli ama sıfır araç almaya görede daha ekonomik. O zaman yapılmaıs gereken en önemli iş iyi araştırma ve kaynakları doğru kullanma diyebiliriz.

 

Benzer Haberler

Haber Arşivi

Arazi Araçları Hakkında Bilinenler ve Bilinmeyenler

Motor gücünün dört tekere birden eşit olarak iletildiği 4x4 araçlar, zorlu hava şartları, kaygan zeminler, dağlık bölgelerdeki engebeli ve toprak yollarda sürücüsüne sağladığı kolaylığın yanı sıra Off Road (Yol Dışı) sporu gibi alanlarda da tercih ediliyor.

Araç Alış Verişlerinde Marka Karşılaştırması

Araçlarda bir çok marka bulunması araç almak isteyen kişilerin ikileme düşmesine sebep olmaktadır.


LPG Beyinlerini İnternetten Alın Tassarruf Edin!

Tasarruf yakıtı olarak da bilinen LPG şüphesiz ki çağımızın en önemli buluşlarından bir tanesi.. . . . 

Turbonun Araçlara Faydası

Evet, hepimiz çocukken araba yarışı oyunlarında hadi bas bas turboya bas gibi cümleler kurmuşuzdur.